AnkaPedia Hakkında

Image

Hakkımızda

Pediatri, doğumdan 18 yaşına kadar olan dönemde çocukların büyüme ve gelişmelerini takip eden, aşılama ve koruyucu hekimlik uygulamaları ile hastalıklardan koruyan ve çocukluk çağında karşılaşılabilecek sağlık sorunlarının tedavisi için hizmet veren bir uzmanlık dalıdır.

Yaklaşık 25 yıldır, Özel Subayevleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi adıyla Ankara’da pediatri alanında öncü bir kuruluş olduk. Yıllarca hep birlikte büyüttüğümüz çocuklarımız anne-baba oldular. Şimdi de ikinci kuşağa bakıyoruz. 

Sürekli büyüme ve gelişme içerisinde olma çabamızın sonucu olarak İncek’te kurulan yeni merkezimizde sizlere daha geniş çaplı bir sağlık hizmeti sunuyoruz.

Amacımız, sağlıklı çocuk izlemlerinden aşılamaya, genel pediatriden pediatri yandallarına, laboratuvar tahlillerinden görüntüleme tetkiklerine (röntgen, ultrasonografi, ekokardiyografi) kadar pek çok alanı tek bir çatı altında çözmek olacak.

Vizyonumuz yalnızca bir tedavi merkezi olmaktan öte çocuğunuzun bütün gelişimsel sürecinin bir parçası olmaktır.

Çocuklarımızı sağlıklı birer birey olarak büyütmenin hassas ve emek isteyen yolculuğunda ailenizin bir üyesi olmaktan mutluluk duyacağız. Birlikte sağlıklı bir geleceğe… 
                                                                                             
                                                                  Dr. Orhan Pekuz

Pekuz Sağlık Hizmetleri Ltd.