Kullanım Koşulları

Web Sitesi Kullanım Koşulları

Pekuz Sağlık Hizmetleri Ltd'ye ait olan pekuzsaglik.com websitesine hoş geldiniz!

Bu Kullanım Koşulları (kısaca "Koşullar") Pekuz Sağlık (kısaca "PS") ve PS'nin sunduğu ürünleri, özellikleri, içerikleri, uygulamaları, hizmetleri, teknolojileri ve yazılımları (kısaca "Hizmetler") nasıl kullanacağınızı yönetir. 

Eğer bu siteyi kullanmaya ve site içerisinde gezinmeye devam ederseniz, aşağıdaki site Kullanım Koşullarına, beraberinde Gizlilik Politikamıza ve diğer kurallarımıza ve bu metinlerde yapılan güncellemelere  uymayı kabul etmiş sayılacaksınız. Koşullar siz ve PS arasındaki hukuken bağlayıcı bir sözleşmedir. Eğer bu Koşullardan herhangi bir kısmını kabul etmiyorsanız, lütfen web sitemizi ve Hizmetlerimizi kullanmayınız.

"Pekuz Sağlık" veya "PS" veya "Web Sitesi" veya "Biz" ifadeleri bu sitenin sahibini işaret eder. "Siz" veya "Kullanıcı" veya "Üye" ifadeleri web sitenin kullanıcılarını veya ziyaretçilerini ifade eder.

Bu web sitesinin kullanımı aşağıdaki kullanım şartlarına tabidir:

1. Bu web sitesinin sayfa içeriği sadece genel bilginiz ve kullanımınız içindir. İçerikte bildirimde bulunmaksızın değiştirme yapılabilir.
2. Sitemizde yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir ve yatırım danışmanlığı hizmetinin yerine geçmez. 
Ne Biz ne de herhangi bir üçüncü taraf, herhangi bir özel amaç için bu Web Sitesinde bulunan veya sunulan bilgi ve materyallerin doğruluğu, güncelliği, performansı, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Kullanıcı bu tür bilgilerin ve materyallerin eksiklikler veya hatalar içerebileceğini kabul eder ve PS yasaların izin verdiği ölçüde bu tür eksiklikler veya hatalardan sorumlu tutulamaz.
3. Bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi veya materyali kullanmaktan doğacak herhangi bir risk tamamen size aittir. Bu web sitesi üzerinde mevcut olan herhangi bir ürün, hizmet veya bilginin özel ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığından emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır. 
4. Bu web sitesi tarafımızca lisanslanmış veya bize ait olan bilgi ve materyalleri içerir. Bu materyaller -sınırlı kalmamak kaydıyla- yazıları, videoları, ses dosyalarını, resimleri, grafikleri, tasarımları, yazılımları içerir. Bu materyallerin tarafımızca herhangi bir izin verilmeksizin yeniden yayınlanması, dağıtılması veya satılması yasaktır.
5. PS sunduğu bazı veya bütün ücretsiz Hizmetleri herhangi bir vakitte herhangi bir nedenle önceden uyarıda bulunmaksızın sonlandırılabilir. 
6. Üye Hesapları (uygulanabilir ise)
a. Bazı hizmetlere erişebilmesi için kullanıcının Web Sitesine veya ilişkili olan başka bir sisteme kayıt olması gerekebilir (Kayıtlı kullanıcı "Üye" olarak da isimlendirilir). PS bir onay vermediği müddetçe, bir Kullanıcı sadece tek bir üye hesabı oluşturabilir. Eğer kullanıcının birden fazla üye hesabını kontrol ettiğine dair şüphelenmeyi gerektirecek nedenler var ise, PS ilgili hesapları engelleyebilir veya tamamen kapatabilir. Ayrıca, PS bir kullanıcının üyelik kaydını herhangi bir gerekçe ile reddedebilir.  
b. Kullanıcı üye hesabında ve Web Sitesi üzerindeki diğer profillerinde gerçek ad ve soyadını kullanmalıdır. Başka bir deyişle, kullanıcı hesaplarının gerçek kişilere ait ve bu hesaplardaki bilgilerin gerçek olması gerekir. Üye yanıltıcı bilgiler vermekten kaçınmalıdır. Aksi taktirde, ilgili hesaplar PS'nin editörlerince kapatılabilir. 
c. Bu web sitesi kullanıcıların kendi kullanıcı hesapları aracılığıyla site üzerinde içerik paylaşmalarına veya kendilerine ait sayfalar oluşturmalarına izin verebilir. Fakat bu izin kullanıcıların site üzerinde yasalara veya genel ahlak kurallarına aykırı yayınlar yapmasını kapsamaz. Kullanıcı site içerisindeki yorum veya forum kısımlarında veya kendi sayfasında paylaştığı içerikten yasal olarak yine kendisi sorumludur. Site yöneticileri yasa dışı veya genel ahlak kurallarına aykırı veya bu Koşullara uymayan paylaşımlar tespit ettiğinde, ilgili kullanıcı hesaplarını ve sayfaları bildirimde bulunmaksızın kapatabilir.
d. Ücretli Üye hesapları sayfa oluşturma, daha fazla fotoğraf yükleme, video ekleme gibi gelişmiş özelliklere sahip olabilir. Tüm bu özellikler ve Hizmetler ilgili üyelik hesabına tanımlanmış abonelik süresince geçerlidir ve erişilebilirdir. Üyelik hesabına ait abonelik süresi bittiğinde ve abonelik yenilenmediğinde, kullanıcı üyelik planı ile ilgili tüm özellikleri, ayrıcalıkları, depolama alanını ve verileri kaybeder; abonelik süresince oluşturulan sayfalar, etkinlikler, videolar, fotoğraflar, vs silinir veya yayından kaldırılır veya kullanıcı bunların sahipliğinden çıkarılır.
e. Ücretli Üyenin hesabı bu Kullanım Koşullarından herhangi birine uymamaktan dolayı bloke olur veya sonlandırılırsa, kullanıcı herhangi bir geri ödeme talep etmeyeceğini kabul eder.
7.  Bu Web Sitesi üzerinde yer alan ve site sahibine ait veya lisanslı olmayan tüm ticari markaların ilgili sahiplerine ait olduğu kabul edilmiştir.
8.  Bu Web Sitesi zaman zaman diğer web sitelerine linkler verebilir. Bu linkler size daha fazla ve çeşitli bilgi sağlamak içindir. Başka web sitelerine link vermemiz bu siteleri onayladığımız anlamına gelmez. Linki verilmiş web sayfasının içeriği ile ilgili hiçbir sorumluluğumuz yoktur.
9. Bu Web Sitesinin yetkisiz kullanılması bir suç unsuru teşkil edebilir veya sonucunda oluşabilecek zararların telafisi talebini doğurabilir.
10. PS zaman zaman yaptığı güncellemeler ile bu Koşulları veya diğer politika metinlerini değiştirebilir. Bu nedenle herhangi bir değişiklikten memnun olup olmadığınızdan emin olmak adına arada sırada bu sayfayı ziyaret etmelisiniz.

Pekuz Sağlık Hizmetleri Ltd.